Bielizna Dziecko Kobieta Piżama Sen Wygoda

W czym spać zimą?

Zima coraz chłodniejsza

Zima w naszej szerokości geograficzne, podobnie jak lato, staje się coraz bardziej ekstremalna. Temperatury spadają z roku na rok coraz niżej, powodując ogłaszanie co jakiś czas ,,zimy stulecia”. Takie warunki są ciężkie do przetrwania, szczególnie nocą, kiedy nie powinniśmy się zbyt ciepło ubierać, ale jednocześnie nie możemy pozwolić sobie na to, aby zmarznąć.

Ciepła piżama damska

Najważniejsze o tej porze roku jest ciepło. Piżama, w której spędzamy 1/3 doby też musi nam to zapewniać. Nie może jednak blokować przepływu powietrza. Najlepiej wybierać materiały naturalne, jak np. wełna. Dobrze tez sprawdzą się materiały sztuczne, które będą trochę tańsze, jak np. polar. O tej porze roku na nasz nocny strój powinna się składać ciepła bluza z długim rękawem i spodnie z długimi nogawkami, najlepiej ze ściągaczami, które ograniczą zbędny ruch powietrza.

Bluza i spodnie

Podczas zimy wiele kobiet, które zazwyczaj sypiają w koszulach nocnych, zamienia je na piżamy, które dają więcej ciepła. Piżama damska staje się w tym momencie wyborem obowiązkowym. Na szczęście wśród nich mamy bardzo duży wybór. Można wybrać piżamy w stonowanych wzorach i kolorach, np. niebieskich, zielonych, beżowych. Coś dla siebie znajdą też w ofercie również miłośniczki szalonych wzorów, kolorów, motywów. Ten typ bielizny nocnej producenci wyjątkowo lubią urozmaicać wesołymi postaciami czy szalonymi napisami. Dlaczego by nie ubarwić sobie niezbyt przyjaznych, mroźnych nocy czymś wesołym? Kiedy jak nie zimą możemy sobie pozwolić na długie wieczory przy filiżance czegoś ciepłego, przed telewizorem i w puszystej piżamie?

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *