Bielizna Kobieta Rajstopy Rajstopy funkcjonalne Wygoda

Rajstopy plus size

Dla jakich pań rajstopy?

Na billboardach i w reklamach kobiety reklamujące rajstopy są zazwyczaj bardzo szczupłe. Może to budzić pewną niechęć wśród pań o większym rozmiarze. Jednak na szczęście można znaleźć całkiem sporo modeli sygnowanych jako rajstopy plus size. Czy warto? W końcu każdy model rajstop występuje w kilku rozmiarach, więc wydaje się, że pani w każdym rozmiarze coś dla siebie znajdzie. Czasem jednak większy rozmiar to za mało, bo dany model może się nieestetycznie wcinać i tworzyć niepotrzebne wałeczki, ponieważ ,,klasyczne” modele nie są przystosowane do wymagań wszystkich użytkowniczek. Na szczęście stworzono modele, które można określić jako plus size.

Rajstopy plus size nie tylko dla puszystych?

Wydaje się, że rajstopy plus size mogą być noszone tylko przez kobiety o większych rozmiarach. Jednak pomimo tego, że zostały stworzone z myślą o nich, to wśród nich przebierać mogą też pozostałe. Ich główną zaletą jest część maj teczkowa z zastosowaną technologią ,,push-up”. Działa ona w ten sposób, że podnosi i modeluje pośladki dzięki specjalnym przeszyciom i wszytym panelom. Dlatego również panie, które są szczupłe, mogą skorzystać z tej technologii.

Zakazane kolorowe rajstopy?

Kolejnym elementem często odrzucanym przez panie o większych rozmiarach są kolorowe rajstopy. O ile czarne czy cieliste modele mogą nosić wszystkie panie, te kolorowe były dotąd wybierane jedynie przez panie o nienagannych kształtach. Jednak coraz szersze zastosowanie nowoczesnych technologii w branży sprawia, że teraz i te kolorowe mogą wyglądać dobrze na każdej użytkowniczce.

 Nie ma się co ograniczać!

Dzięki temu, że producenci coraz chętniej odpowiadają na potrzeby kolejnych grup użytkowniczek, każda pani znajdzie dla siebie nawet najbardziej wymyślne modele.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *