Bielizna Kobieta Rajstopy

Praktyczne skarpetki rajstopowe

Rajstopy chętnie ubieramy do spódnic. Skarpetki do bardziej sportowych butów, np. trampków czy snikearsów. Pomiędzy nimi mamy jednak także rozwiązania pośrednie, które służą nam, kiedy nie możemy ubrać ani rajstop, ani skarpetek.

Skarpetki rajstopowe – dla starszych?

Ten rodzaj bielizny często widujemy na starszych paniach, nawet latem. Szczególnie rzuca się w oczy ten odcinający się ściągacz. Młodsze dziewczyny, jeśli już noszą ten typ garderoby, to zwykle do spodni, kiedy jest jeszcze za zimno, aby odsłaniać stopy, ale w zbyt zabudowanych butach jest już za ciepło. One jednak dbają o to, aby ściągacz nie był widoczny. Dziś jednak możemy wybrać nie tylko klasycznie beżowe albo czarne modele. Projektanci tworzą bardziej odważne wzory, np. w kropki, paski, gwiazdki. Dzięki temu niezbyt lubiany element garderoby, czyli skarpetki rajstopowe, został oswojony i wyszedł na pierwszy plan, stając się często głównym smaczkiem w stonowanej stylizacji.

Podkolanówki – relikt poprzedniej epoki?

Tu sprawa wygląda podobnie jak ze skarpetkami rajstopowymi. Podkolanówki są elementem przejściowym między rajstopami a skarpetkami, jednak widoczne nie są zbyt eleganckim ani ładnym dodatkiem. I tu jednak projektanci przyszli z pomocą, kiedy zaczęli tworzyć swoje modele z nowymi wzorami. Taki odświeżony wizerunek sprawia, że zapomniane rzeczy często wracają do łask.

Zakolanówki – hit ostatnich lat?

Z tym elementem garderoby sprawa wygląda zupełnie inaczej. Zakolanówki pojawiły się w modzie kilka lat temu i niepodzielnie królują, głównie w zimowych stylizacjach. Często są wykonane z grubych, miękkich materiałów, dając przyjemne ciepło w zimowe dni. Szczególnie dobrze się prezentują z krótkimi spodniami lub spódniczkami.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *