Bielizna Bielizna wyszczuplająca Kobieta Rajstopy Rajstopy funkcjonalne Wygoda

Nowy trend – rajstopy funkcjonalne

Kiedyś rajstopy były tylko elementem ozdobnym i ochronnym. Miały chronić nogi przed zimnem, a jednocześnie poprawiać ich wygląd. Dziś jednak ich funkcjonalność uległa poszerzeniu, dzięki czemu wiele pań może dobrać modele jeszcze bardziej pasujące do ich potrzeb.

Rajstopy modelujące dla poprawy wyglądu

Pierwszymi modelami, które zaczęły się pojawiać na rynku, były rajstopy modelujące. One mają poprawiać kształt nóg i pośladków. Dzięki specjalnym przeszyciom i wszytym panelom nogi i pośladki zostają wymodelowane i ładnie podkreślone. Takie modele były tworzone najpierw dla pań o bardziej obfitych kształtach, z czasem jednak zaczęły być produkowane w mniejszych rozmiarach. Dziś praktycznie każda pani może odpowiednimi rajstopami poprawić swoje kształty.

Być jak Kim Kardashian – rajstopy push up?

Ostatnio zaczęły pojawiać się nowe modele – rajstopy push up – dzięki którym możemy upodobnić się do gwiazd mocno eksponujących pośladki. Te modele mają specjalne wypełnienie w tylnej części, aby imitować większą pupę. Wydaje się, że mogą one spodobać się tylko paniom o tak ekstremalnych gustach, a jednak w praktyce są bardzo przydatne paniom bardzo szczupłym, o chłopięcej budowie. Pomimo nazwy nie dają efektu ekstremalnego, tylko delikatne wypełnienie.

Rajstopy relaksujące na problemy z żylakami

Rajstopy relaksujące to specjalne modele ze stopniowalnym naciskiem. Oznacza to, że mają różny ucisk na całej długości nogi. Największy występuje w okolicach kostki, później stopniowo jest coraz mniejszy. W sklepach występują tylko modele nazywane ,,relaksującymi”, z najmniejszym uciskiem. Rajstopy z większą kompresją są dostępne jedynie w specjalistycznych sklepach medycznych. Te relaksujące mogą być szeroko stosowane przez wszystkie panie, ponieważ praca siedząca czy stojąca nie sprzyjają zdrowiu nóg.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *