Bielizna Mężczyzna Wygoda

Krótki przewodnik po męskiej bieliźnie

Męska bielizna

Męska bielizna to temat wydawałoby się łatwy – są dwa albo trzy kroje, kolory nie muszą być wymyślne i nic więcej. Wręcz przeciwnie! Dziś wybór jest dużo szerszy, więc panowie, a także i panie, też mogą sobie poszaleć podczas kupowania tej części garderoby. Zobacz więcej na www.pl

Bokserki męskie

Jest to jeden z dwóch podstawowych typów męskiej bielizny. Cechuje się dużą wygodą, ponieważ ma niżej zabudowane nogawki. Panowie cenią też to, że ,,wszystko jest na swoim miejscu”. Przez wielu klientów szczególnie lubiane są bokserki męskie obcisłe. Sprawiają, że pupa jest podniesiona i spodnie lepiej się układają. Dla wielu panów, szczególnie tych tradycyjnie nastawionych, bokserki męskie obcisłe są zbyt przylegające.

Slipy

Ten rodzaj bielizny cechuje się brakiem nogawek, co dla wielu panów jest wygodniejszą opcją. Slipy nie uwierają, dając większy komfort poruszania. Wiele osób ceni sobie łatwość zakładania i ściągania, gdyż często ten model wykonany jest z materiałów bardziej naturalnych, jak np. bawełna. Jest to dobre rozwiązanie na zimę, latem jednak warto wybrać bieliznę z dodatkiem sztucznych materiałów, aby nie przegrzewać organizmu.

Co wybrać?

Niektórzy panowie są wierni tylko jednemu rodzajowi, inni lubią eksperymentować i dobierać bieliznę do stroju bądź nastroju. Niezależnie, czy wybór padnie na bokserki męskie czy slipy, można też eksperymentować z kolorami i fakturami, a to na pewno uprzyjemni dzień i wieczór. Najważniejsze jest to, aby wybrać odpowiedni, dobrze dopasowany i nie uwierający model.

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *