Bielizna Koronkowa bielizna Rajstopy

Jak nosić wzorzyste rajstopy?

Najnowsze trendy bieliźniarskie

Rajstopy cieliste lub czarne – taki wybór jeszcze do niedawna był jedynym w kwestii wyboru rajstop. Były one tylko elementem uzupełniającym każdej stylizacji. Dziś jednak wychodzą na pierwszy plan, stając się dodatkiem przyciągającym wzrok. Szczególnie popularne stały się wzorzyste rajstopy – gwiazdki, kropki, paski czy inne motywy sprawią, że nasz codzienny strój będzie niebanalny.

 Wzorzyste rajstopy – jak nosić?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, czy wzór jest na całych rajstopach jednolity, czy są elementy, które gdzieś się kończą lub zaczynają. Głównie chodzi tu o wzory odwołujące się do różnego typu zakolanówek. Często od stóp aż nad kolano to jedna część, a powyżej druga. Na przykład dolna część może być wykonana z ciemnego, matowego materiału, a górna z cienkiego, transparentnego. W miejscu łączenia mogą być też fantazyjne linie, poziome wzory itp., sprawiające, że rajstopy będą jeszcze ciekawsze. Ten typ rajstop dobrze nosić z minispódniczkami, aby widać było element łączenia.

Gwiazdki, kropki – już nie tylko dla małych dziewczynek

Kiedyś takie wzory były zarezerwowane jedynie dla małych dziewczynek. Dziś jednak dorosłe kobiety również mogą ubrać wesołe rajstopy w ciekawe wzory. Można je zakładać praktycznie do każdego typu spódnic czy sukienek, bo wzór zazwyczaj pokrywa je jednolicie na całej długości. Tu jedynym przeciwwskazaniem może być dress code w pracy, który może zabraniać takich elementów garderoby. Jednak w czasie wolnym nie trzeba już się stosować do tych ograniczeń.

Styl dla każdej

Jeżeli lubimy bardziej zachowawczy styl, można wybrać delikatniejsze wzory, a jeśli ubieramy się w sposób bardziej szalony – wybór jest nieskończony. Niezależnie od tego, co wybierzemy, ważne, aby dopasować rajstopy do siebie i swojego stylu.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *