Artykuł został znaleziony na poprzedniej wersji domeny, został przywrócony ponieważ informacje w nim zawarte mogą być dla kogoś pomocne.

Zmysłowa bielizna dla każdej kobiety!

Co prawda zmysłowa bielizna jest zazwyczaj reklamowana przez supermodelki, a nie kobiety, które wyglądają normalnie, to jednak każda kobieta powinna mieć w szafie przynajmniej jeden komplet takiej bielizny. Dzięki temu można zyskać lepsze samopoczucie i pewność siebie.

Co powinno się znaleźć w takim zmysłowym zestawie?

Jako pierwszy na myśl przychodzi biustonosz. Musi on być dobrany perfekcyjnie, idealnie dopasowany rozmiarem i kształtem, aby nic się nie wylewało albo nie wrzynało w skórę. Kolejny element to majtki damskie. Mogą być koronkowe albo satynowe, o kroju fig, stringów, szortów. Ważne, aby dobrze leżały, a właścicielka czuła się w nich dobrze. Ciekawym rozwiązaniem jest body push up. Takie body push up będzie na pewno interesującą odmianą, szczególnie dla kogoś, kto nie nosi takiego typu bielizny zbyt często. Zastępuje biustonosz, podnosząc i modelując biust, a jednocześnie spłaszcza brzuch i wygładza zbędne fałdki. Dodatki, które uzupełnią zmysłową stylizację, to satynowe szlafroki damskie. Szlafroki damskie zrobione z satyny będą delikatnie zakrywać ciało, dając bardzo zmysłowy efekt.

Bielizna na prezent

Dobrym pomysłem dla panów jest podarowanie bielizny jako prezentu swojej partnerce. Taka bielizna na prezent wzmocni więź między partnerami, a jednocześnie pozwoli im się dobrze bawić. Prezentem może być każdy element – biustonosz, majtki damskie, szlafrok. Najważniejsze jest dobranie rozmiaru. Jeśli panowie nie do końca wiedzą, jaki rozmiar ma ich partnerka – mogą zajrzeć do jej garderoby i sprawdzić metki.

Czy warto?

Kobiety często uważają, że nie potrzebują niezwykłej bielizny, wystarczy im to, aby była funkcjonalna. Jednak taka zmysłowa bielizna poprawi samopoczucie nie tylko właścicielce, ale także jej partnerowi.

Artykuł został znaleziony na poprzedniej wersji domeny, został przywrócony ponieważ informacje w nim zawarte mogą być dla kogoś pomocne.

(Visited 24 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *