Artykuł został znaleziony na poprzedniej wersji domeny, został przywrócony ponieważ informacje w nim zawarte mogą być dla kogoś pomocne.

Biustonosz to niewielka część kobiecej garderoby, która jednak potrafi sprawić niemały problem. Gdyby zagłębić się w technologiczne aspekty budowy, a także powstawania biustonoszy, można być bardzo zdziwionym, jak bardzo jest to skomplikowany proces. Modne biustonosze składają się z bardzo wielu elementów, które muszą zostać w odpowiedni sposób zszyte, aby mogły spełniać swoje funkcje. Dlatego dobranie odpowiedniego rozmiaru to nieraz droga przez mękę.

Podstawowe zasady

Na szczęście istnieje kilka zasad, które mogą ułatwić sprawę. Pierwszym krokiem jest zmierzenie obwodu pod biustem. Ważna uwaga – to robimy ściśle. Potem mierzymy obwód biustu, ale tym razem w sposób luźniejszy. Następnie odejmujemy od tej wartości wynik poprzedniego pomiaru. Teraz to, co otrzymaliśmy, sprawdzamy w tabelkach, które pokażą nam rozmiar miseczki. Ostateczny rozmiar to miseczka, która wyszła z tych obliczeń wraz z wynikiem pomiaru pod biustem, np. 70A, 85C, 65J.

Modne biustonosze dobrze dobrane

Określenie prawidłowego rozmiaru to jednak dopiero punkt wyjściowy. Ważny jest również kształt piersi – mogą one być okrągłe, stożkowate, bardziej lub mniej wypełnione. Do nich trzeba dobrać teraz odpowiedni fason. Nasz sklep online ma ich bardzo szeroki wybór, dzięki czemu każda klientka znajdzie coś dla siebie.

Sklep online – pomysł na zakupy

Biustonosze kupowane w sklepie online mogą być ryzykownym wyborem. Rozwiązaniem może być zakup kilku modeli, a potem spokojne przymierzenie ich w domu. Dzięki temu unikamy tłumów podczas kupowania w tradycyjnym sklepie. Nasze ,,zakupy” przebiegną w cichej i spokojnej atmosferze. Bez zakłóceń będziemy mogły się zastanowić nad tym, czy dany model nam pasuje, a te, które jednak nie spełnią naszych oczekiwań, po prostu odeślemy.

Artykuł został znaleziony na poprzedniej wersji domeny, został przywrócony ponieważ informacje w nim zawarte mogą być dla kogoś pomocne.

(Visited 12 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *